(0342) 559-724
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English

Робочий візит начальника Головного управління Казначейства в УДКСУ у Тлумацькому районі

Опубліковано 31 травня 2019 року, 09:52

            


 29 травня 2019 року Управління Державної казначейської служби України у Тлумацькому районі з робочим візитом відвідала начальник Головного управління Державної казначейської служби України вІвано-Франківській області Віра Степанівна Смачило. Начальник обласного Казначейства зустрілася з першим заступником голови Тлумацької районної державної адміністрації Присяжнюком Миколою Петровичем та заступником Тлумацької районної ради Гнатюком Василем Васильовичем. У  малому залі засідань приміщення районної державної адміністрації відбулася нарада  з представниками розпорядників бюджетних коштів, на якій було обговорено ряд питань, що стосуються змін в організації роботи Казначейства в 2019 році. Одним із перших етапів переведення на нову централізовану модель виконання місцевих бюджетів (МФО 820172), що  буде здійснюватись з 01 січня 2020 року, є відкриття під МФО 820172 рахунків 37 групи розпорядникам коштів місцевих бюджетів для зарахування коштів допомоги з тимчасової втрати працездатності та балансових рахунків 3712 іншим клієнтам.

            В рамках реалізації  програми електронного урядування в Україні в органах Казначейства у 2019 році запроваджено систему електронного документообігу «Аскод». Окрім того, з метою переведення на міжнародні стандарти Національним банком України до кінця року буде впроваджено номер банківського рахунку IBAN, що передбачає кодування рахунків із застосуванням 29 символів (цифр та букв).

              Коротко ознайомлено розпорядників коштів з основними  змінами  в нормативно-правових документах, що регулюють порядок відкриття та закриття рахунків розпорядникам, одержувачам бюджетних коштів та іншим клієнтам в органах Казначейства,  реєстрацію бюджетних та бюджетних фінансових зобов’язань та проведення платежів, подання звітності до органів Казначейства через АС «Є-Звітність», підведено підсумки проведення органами Казначейства оцінки виконання головними бухгалтерами своїх повноважень за 2018 рік.