(0342) 559-724
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English

Робочий візит до УДКСУ у Городенківському районі

Опубліковано 06 червня 2019 року, 17:10

      В Управлінні Державної казначейської служби України у Городенківському районі в Івано-Франківській області 05 червня 2019 року відбулася розширена нарада за участю начальника Головного управління Державної казначейської служби України в Івано-Франківській області Смачило Віри Степанівни  з працівниками Управління та розпорядниками коштів державного  та місцевих бюджетів. На зустріч було запрошено голову Городенківської РДА Левкуна Ярослава Ілліча.

      Під час зустрічі були обговорені наступні питання:

    1. Порядок переведення на центральний рівень видатків місцевих бюджетів;

    2. Впровадження в органах Державної казначейської служби України системи електронного документообігу «АСКОД»;

    3. Ознайомлення із «Антикорупційною програмою Державної  казначейської служби України на 2019 рік» та про оновлення програмно-технічної комплексу «Клієнт Казначейства- Казначейство»;

    4. Оцінка виконання головними бухгалтерами своїх повноважень за 2018 рік;

    5. Переведення на централізовану модель казначейського обслуговування небюджетних рахунків за балансовими рахунками 37 групи з 3 червня 2019 року.

     На завершення наради Віра Степанівна та Ярослав Ілліч надали  вичерпні відповіді на всі запитання,  які були задані присутніми. Головним бухгалтерам бюджетних установ побажали успіхів у роботі, творчого натхнення та заслуженої шани за почесну відповідальну працю, а працівникам Управління творчої наснаги у відповідальній роботі на благо казначейської служби.