(0342) 559-724
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English

Про оголошення конкурсу в УДКСУ у м. Івано-Франківську

Опубліковано 17 липня 2019 року, 15:46

Оголошення про проведення конкурсу

Управління Державної казначейської служби України у м. Івано-Франківську Івано-Франківської області (м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 32, тел. 55-99-13) оголошує конкурс на зайняття тимчасово вакантної посади державної служби категорії «В» (на час відсутності основного працівника Стапінської О.І. у зв’язку з відпусткою по догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку) – головного спеціаліста відділу звітності та бухгалтерського обліку Управління Державної казначейської служби України у м. Івано-Франківську Івано-Франківської області.

УМОВИ

 проведення конкурсу на зайняття вакантної посади

державної служби категорії В

головного спеціаліста відділу звітності та бухгалтерського обліку

Управління Державної казначейської служби України у м. Івано-Франківську Івано-Франківської області

Загальні умови

Посадові обов’язки
1. Забезпечувати виконання наказів і вказівок  начальника управління, заступника  начальника управління, начальника відділу, що стосується ведення обліку і контролю по складанню фінансової та бюджетної звітності про виконання місцевих бюджетів.
2. У встановлені терміни приймати  від  установ  і  організацій державного та місцевих бюджетів місячну, квартальну та річну  звітність.
3. Перевіряти наявність всіх реквізитів, підписів, арифметичної ув’язки між формами звітності, відповідності даним, відображених в обліку УДКСУ.
4. Формувати і вести особові справи розпорядників та одержувачів коштів при відкритті рахунків.
5. Проводити щоденну перевірку бухгалтерського обліку операцій з виконання бюджетів в програмному комплексі «Є-Казна» відповідно до наказів ДКСУ  №233 від 17.07.2007р. та №327 від 11.08.2008р.
6. Проводити щоденну перевірку дотримання Положення про організацію бухгалтерського обліку і звітності виконання державного та місцевих бюджетів в органах Державного казначейства України затвердженого наказом ДКСУ від 28 листопада 2000 р. N 119 в програмному комплексі «Є-Казна».
7. Готувати та подавати до ГУДКСУ оперативну інформацію у межах своїх повноважень.
8. Здійснювати нарахування заробітної плати.
9. Вести нарахування та облік виплат по листках непрацездатності.
10. Готувати накази на премію та надбавку, виплату матеріальної допомоги.
11. Робити нарахування та перерахування податків і внесків до фондів, перерахування заробітної плати працівників на карткові рахунки.
 12. Вести персоніфікований облік та звітність до Державної податкової інспекції та звітність до ФСС з ТВП.
13.Вести реєстри бюджетних зобов’язань розпорядників коштів бюджету, реєстри бюджетних фінансових зобов’язань розпорядників бюджетних коштів та набирає платіжні  доручення. 14. Вести книги і картки аналітичного обліку, згідно наказу Державного казначейства України №100 від 06.10.2000 року.
Умови оплати праці
посадовий оклад – 4900 грн., надбавка за вислугу років у розмірі, визначеному статтею 52 Закону України «Про державну службу», надбавка за ранг державного службовця відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (зі змінами)
Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду
Строкове на період відсутності основного працівника у зв’язку з відпусткою по догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку
Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання
11) копія паспорта громадянина України. 2) письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі. 3) письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.  4) копія (копії) документа (документів) про освіту. 5) оригінал посвідчення атестації щодо вільного
володіння державною мовою. 6) заповнена особова картка встановленого зразка. 7) декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (надається у вигляді роздрукованого примірника заповненої декларації на офіційному веб-сайті НАЗК).
 Особа, яка має інвалідність та потребує у звязку з цим розумного пристосування, подає заяву про забезпечення в установленому порядку розумного пристосування.
 Документи подаються з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу до  01.08.2019р.
Місце, час і дата проведення конкурсу
07 серпня 2019 року о 10.00 год. за адресою:      м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 32
Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу
Пальчак Тетяна Іванівна,
(0342) 559913
 оffice.ifmis@if.treasury.gov.ua

Кваліфікаційні вимоги

1

Освіта
Вища освіта не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра у галузі знань, за напрямком

2

Досвід роботи
Без вимог до досвіду роботи

3

Володіння державною мовою
Вільне володіння державною мовою

Професійна компетентність

Вимога

Компоненти вимоги

1

Уміння працювати з комп’ютером
Рівень досвідченого користувача: досвід роботиз офісним пакетом Microsoft Office (Word Excel); навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет.

2

Ділові якості
Аналітичні здібності, здатність концентруватися на деталях, уміння дотримуватися субординації, оперативність, вміння аргументовано доводити власну точку зору, вміння працювати в команді.

3

Особистісні якості
Чесність, дисциплінованість, відповідальність, готовність допомогти, повага до інших, емоційна стабільність, комунікабельність.
Професійні знання

Вимога

Компоненти вимоги

1

Знання законодавства
Конституція України;
Закон України «Про державну службу»;
Закон України «Про запобігання корупції».

2

Знання спеціального законодавства, що пов’язане із змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ)
- Бюджетний кодекс України; - Податковий кодекс України;  - Закон України «Про Державний бюджет»; - Наказ МФУ від 28.02.2017р. № 307 «Про затвердження Порядку форм фінансової звітності в державному секторі та змін до Національного положення бухгалтерського обліку в державному секторі 101 «Положення фінансової звітності»;  - Наказ МФУ від 24.12.2012р. №1407 «Про затвердження Порядку казначейського обслуговування державного бюджету за витратами»; - Наказ МФУ від 28.01.2002р. № 57 «Про затвердження документів що застосовуються в процесі виконання бюджету»; - Наказ МФУ від 07.02.2017р. № 44 «Про внесення змін до наказу МФУ від 24.01.2017 №44».Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux